Obozy narciarskie w Austrii

0
453

Święta i Sylwester za nami, rok szkolny powoli zbliża się do półmetka. Nasze pociechy czeka więc dwutygodniowa przerwa od nauki. Należy im się po pięciu miesiącach szkoły. Tylko co zrobić z dziećmi w tym czasie? Wielu z nas nie może sobie pozwolić na komfort drugiego w roku, zimowego urlopu, czy to z powodu szefa, czy ograniczonych możliwości finansowych. No a przecież dwa tygodnie to na tyle długi czas, że nasze pociechy mogą się wynudzić zostając w domu.

Może więc warto pomyśleć o jakimś wyjeździe przynajmniej dla dzieciaków? Latem jest prościej, mamy do dyspozycji wiele obozów, kolonii czy nawet półkolonii. Można zapisać pociechę na obóz harcerski, wędrowny, rowerowy, językowy i jeszcze wiele innych.
W okresie zimowym większość obozów związana jest ze sportami zimowymi, narciarstwem czy snowboardem. Można znaleźć propozycje wyjazdów dla dzieci w nasze, Polskie góry, ale można też pomyśleć o jakimś wyjeździe zagranicznym. Popularnością cieszą się obozy narciarskie w Austrii, które często połączone są z nauką jazdy na nartach! Mamy więc możliwość wysłać na obóz zupełnie początkujące dzieciaki! A nam pozostanie w domu cisza i spokój…