Apartamenty Kraków

0
831

Kraków posiada bardzo rozbudowaną bazę noclegową. Dostępne są obiekty wypoczynkowe o zróżnicowanym standardzie – począwszy od tanich hostelów i domów studenckich, a na luksusowych hotelach kończąc. Jedynym ograniczeniem przy wyborze noclegu dla turysty jest zasobność jego portfela.

Apartamenty Kraków

Krakowskie apartamenty to jedna z najbardziej luksusowych opcji noclegowych. Przestronne pokoje znajdują się w centrum miasta, a z okien podziwiać można średniowieczne zabytki. Doba hotelowa nie należy do najtańszych, jednak oczekując wysokiego komfortu należy liczyć się z wydatkami. Pokoje są doskonale wyposażone, a w razie pytań odnośnie poruszania się po mieście można liczyć na fachowe doradztwo bardzo miłej obsługi.

Domy studenckie

Akademiki to doskonałe miejsce na nocleg dla mniej zamożnych turystów. Zlokalizowane są najczęściej w dalszej odległości od centrum miasta, jednak dzięki świetnej komunikacji można w okolice krakowskiego rynku dojechać z nich już w kilkanaście minut. Ceny w akademikach są przystępne, jednak nie należy spodziewać się luksusów w pokojach.